Записатися

Міні-садок

Запрошуємо активних і допитливих діток від 2,5 до 6 років в наш розвиваючий міні-садок, де час завжди проходить весело і пізнавально!

Міні-садок працює в першій половині дня і дає можливість дитині провести цей час з користю і інтересом в розвиваючих заняттях і іграх, вправах і розвагах.

У нашому Центрі працює дві групи Міні-садка: молодша група для діток від 2,5 до 4 років (з 9:00 до 13:00) і старша група для діток від 4 до 6 років (з 9:00 до 14:00).

В обох групах працюють професійні педагоги, які знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини і допоможуть вашому малюку відкрити свої таланти, навчитися чомусь новому і весело провести час зі своїми однолітками.

Заняття в кожній групі спрямовані на загальний всебічний розвиток дитини. На заняттях діти працюють в унікальних зошитах, розроблених методистом нашого Центру, а також використовуються різні дидактичні ігри та новітні методики.

Крім цього, в програму міні-садка входить вивчення англійської мови (2 рази на тиждень по 1 годині) і уроки музики (2 рази на тиждень по 45 хвилин).

Приблизний розпорядок роботи міні-садка:

  • 09:00-10:00 – зустріч дітей, розвиваюча гімнастика, повторення пройденого матеріалу;
  • 10:00-11:00 – заняття (соціально-пізнавальні, логічно-математичні, художньо-естетичні, креативні, фізичний розвиток, розвиток мовлення і мислення);
  • 11:00-12:00 - полуденок, мультфільми, закріплення вивченого, індивідуальна робота, ігри;
  • 12:00-13:00 – урок англійської мови;
  • 13:00-14:00 – гри, творчість, музика, хореографія, фізкультура, театралізація, відпочинок.

Просимо звернути увагу на те, що в Міні-садку діти харчуються продуктами, які залишають батьки. А дітки з нежиттю, кашлем і ознаками хвороби в групи не допускаються.

Ласкаво просимо на заняття!

фото з занять

Корисні статті

Родителям, которые занимаются с детьми устранением речевых нарушений в домашних условиях, необходимо помнить, что работе с каждой

...

У средних, старших дошкольников, а также школьников такими нарушениям являются:

- нечеткое

...

Среди дошкольников, как и среди школьников, всегда были дети с четко выраженными речевыми нарушениями. Нарушение звукопроизношения в

...

Інформація про курс

Відкрийте для дітей світ знань

Запишіть свою дитину на пробне заняття по одному з наших курсів посто зараз!

Наш адміністратор зв'яжеться з Вами і повідомить, коли можна прийти на заняття.

Записатись
на пробне заняття

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input