Записатися

Англійська мова

Відкрийте для своєї дитини веселий, цікавий і захоплюючий світ англійської мови!

Знання англійської мови вже давно стало необхідністю в сучасному світі, і вивчення його в ранньому віці створює чудову основу для яскравого майбутнього Вашої дитини.

Під час занять в нашому Центрі Ваш малюк не втомиться і не нудьгуватиме. Наша інтерактивна методика викладання є легкою і зрозумілою для дитини, так як на заняттях діти із задоволенням граються в англійську, вивчаючи її.

Англійська мова для дітей від 2-х років

Для наших маленьких учнів (від 2 років) ми використовуємо цікаву і корисну програму вивчення англійської мови, по якій дітки через інтерактивні ігри вчаться в першу чергу сприймати іноземну мову. На заняттях ми:

 • вчимося вітати один одного, іграшки і героїв різних казок і мультфільмів;
 • вчимо свої перші фонетичні вірші (наприклад, про маленьке кошеня). Так діти практикують вимову і тренують пам'ять, а ще в будь-який момент зможуть порадувати Вас і Ваших близьких, розповівши віршик англійською!
 • вивчаємо дієслова і частини тіла, практикуючи їх при виконанні зарядки та інших іграх. Це допомагає дітям краще запам'ятати нові слова.
 • співаємо різні пісеньки, адже це весело і цікаво;
 • малюємо картинки по темі уроку, щоб закріпити тему;
 • дивимося 3-5 хвилинний мультфільм або уривок мультика по темі уроку англійською мовою (наприклад, якщо вивчаємо тему "фрукти або овочі", то можемо разом зі свинкою Пеппою відвідати магазин і відзначити, що там купують).

В кінці заняття діти отримують печиво або наклейки за свої старання, а батькам викладач урочисто вручає зошит, в якій прикріплені розфарбовані малюнки по темі уроку, щоб мати можливість повторити вдома вивчений матеріал.

Всіма необхідними матеріалами Вас забезпечує Центр.

Англійська мова для дітей від 5-6 років

Для дітей у віці 5-6 років ми пропонуємо активну підготовку до шкільного навчання. Залежно від рівня і потреб групи, викладач підбирає необхідні підручники іноземних видавництв, а також зошити для письма. Основна мета для такої групи - отримати базові навички читання і письма англійською мовою, адже скоро в школу!

Але ми пам'ятаємо, що наші учні все одно ще маленькі дітки, тому обов'язково проводимо заняття у формі гри. На уроках ми:

 • вивчаємо ключові фрази для гри в формі діалогу (наприклад, "When do you have your breakfast? - I have breakfast at 8. When do you have breakfast?");
 • співаємо пісні і вивчаємо фонетичні вірші;
 • виконуємо письмові завдання і практикуємо читання. При цьому використовуються підручники, інтерактивні картки, роздруківки і дошка.
 • дивимося 3-5 хвилинний мультфільм або уривок мультика, що відповідає темі уроку.

За свою старанну роботу діти отримують печиво і наклейки.

Необхідні підручники для цього курсу купують батьки.

Англійська мова для дітей 6-8 років

Для дітей у віці 6-8 років ми також маємо цікаву і ефективну програму. За основу ми беремо яскраві і захоплюючі підручники провідних іноземних видавництв і працюємо по темам підручника. Наша мета для даної вікової групи - вдосконалення знань, розширення словникового запасу і вихід на те, щоб діти без проблем самі могли справлятися із завданнями шкільної програми. На уроках ми:

 • вітаємо один одного і вивчаємо нові фрази в формі діалогу (учні задають питання і відповідають один одному);
 • робимо зарядку, співаємо і вивчаємо вірші на англійській мові;
 • працюємо по підручнику і в зошиті;
 • граємо в інтерактивні ігри та заробляємо бали на винагороду, яку кожен отримує в кінці заняття.

Необхідні підручники для цього курсу купують батьки.

Центр розвитку дитини "Смайл" є філією Освітнього комплексу "WizarD", який вже понад 12 років займається наданням якісних послуг в навчанні іноземним мовам дітей дошкільного віку, школярів, студентів та дорослих.

Наша основна мета - щоб наші студенти вчили живу і корисну іноземну мову і отримували знання весело, легко і з цікавістю! Ми хочемо, щоб кожен, не дивлячись на вік, полюбив англійську або іншу іноземну мову і вчився із задоволенням!

Запрошуємо і Ваших малюків відкривати світ мов разом зі "Смайл"!

Smile and learn English! :)

фото з занять

НОВИНИ ЦЕНТРУ

Оголошуємо набір дітей 5-6 років на інтенсивний курс "Експрес-підготовка до школи"!

Швидко, якісно та ефективно підготуємо Вашу дитину до школи!

В

...

У глобальному динамічному світі успіху досягає той, хто вміє працювати з інформацією і здатний критично і творчо її обробляти.

Любі учні, батьки та відвідувачі!

Від усього серця вітаємо Вас із наступаючим Новим роком та Різдвом!

Нехай цей казковий час принесе тільки мир і

...

Інформація про курс

 • З якого віку варто починати вивчення іноземної мови?
 • Саме таке питання виникає у сучасних батьків, які розуміють, що знання іноземних мов відкриває багато дверей в майбутнє для дітей.

  Щоб дати правильну відповідь, варто кожному з батьків самому собі поставити запитання: "А з якого віку ви починаєте вивчати рідну мову?" Відповідь одна - з народження. Звичайно ж, не варто з самого народження записуватися в гуртки або запрошувати викладача додому. Досить тільки декількох хвилин перегляду розвиваючого відео англійською мовою або пару інтерактивних іграшок або картинок. Наприклад, розглядаючи картинки з тваринами, називайте їх українською та англійською мовами (котик - cat).

  А з 2-річного віку можна сміливо йти на розвиваючі заняття з англійської мови. Дітки в цьому віці активно все повторюють і можуть запам'ятати велику кількість нових слів, віршів і пісень. Мета навчання в такому віці - розпізнавати слова, сприймати англійську мову, чути, розвивати реакцію на прохання і звернення англійською.

 • Чи буде дитина плутати слова і змішувати їх на різних мовах?
 • Відповідь - «так». Злякалися? Не варто. Просто пам'ятайте - це все закінчується до 5-ти річного віку. Саме в цьому віці дитина починає розуміти, коли і що йому говорити. Щоб краще зрозуміти, пропоную Вам згадати хоча б одну сім'ю, де мама спілкується українською мовою, а тато на російській (або навпаки). Якщо Ви колись мали можливість спостерігати за дітьми з таких сімей, то згадайте, що вони вже майже нічого не плутають в 5-6 річному віці і при цьому чудово відповідають тією мовою, на якому до них звертаються. І це ж чудово! Адже все тільки зрадіють, якщо дитина в 3 рочки скаже: "Мама, я хочу apple!" Тому вперед до знань!

 • Чи потрібно купувати підручники та навчальні матеріали?
 • Для дітей вікових груп 2-3, 4-5 років Центр надає всі необхідні матеріали.

  Для вікових груп 5-6, 6-7 років на групу необхідні підручники, які викладач підбирає відповідно до рівня і потреб дітей. Центр підручниками не забезпечує, але, при необхідності, адміністратор організовує їх оптову закупівлю.

 • Які підручники використовуються?
 • Програма навчання підбирається індивідуально викладачем для кожної групи в залежності від рівня, віку і потреб групи.

  За основу завжди беруться підручники іноземних видавництв, таких як Longman, Oxford або Cambridge.

Відкрийте для дітей світ знань

Запишіть свою дитину на пробне заняття по одному з наших курсів посто зараз!

Наш адміністратор зв'яжеться з Вами і повідомить, коли можна прийти на заняття.

Записатись
на пробне заняття

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input