Записатися

Про Центр

Освітній комплекс "WizarD" вже більше 16 років успішно працює в сфері позашкільної освіти та вже більше 8 років розвиває ще один напрямок у своїй діяльності - дошкільна освіта.

В свій часу, на численні прохання батьків дітей дошкільного віку, наш Освітній комплекс "WizarD" відкрив Центр розвитку дитини "Смайл".

Але в цей раз ми не обмежилися тільки вивченням іноземних мов. Розвиток повноцінної, творчої і різнобічно розвиненої особистості - ось головне завдання, яке стоїть перед Центром розвитку дитини "Смайл".

Зараз Центр "Смайл" виховує і навчає вже друге чи навіть третє покоління дітей в різних сім'ях. А все тому, що наші професійні педагоги і вихователі вкладають в розвиток малюків не тільки знання і вміння, але, в першу чергу, доброту, тепло і любов. Адже для того, щоб розвинути всебічно особистість дитини, необхідні не тільки знання в області грамоти, листи або математики, а дуже важливе місце займає також соціальне і сімейне виховання.

Педагоги і вихователі Центру роблять все можливе, щоб процес навчання для дитини був легким, захоплюючим, цікавим і приносив тільки позитивні емоції.

Кожен учень є частиною нашої великої і дружної сім'ї. А завдяки цьому в Центрі формується сприятливе навчальне середовище та загальна дружня і доброзичлива атмосфера, яка допомагає дитині розкритися і проявити свої таланти.

Ми завжди відкриті, прислухаємося до побажань і прохань наших клієнтів і стежимо за новими прогресивними тенденціями в освіті. Весь досвід наших попередніх років роботи гарантує високу якість послуг, адже ми, як і раніше, забезпечуємо всі складові тільки якісного навчання:

 • чудові затишні класи і приміщення, оформлені найкращим чином і оснащені сучасною технікою і матеріалами;
 • професійні доброзичливі вихователі і педагоги, які проходять суворий відбір;
 • сучасні ефективні методики, спрямовані на всебічний розвиток дітей;
 • яскраві сучасні навчальні та наочні матеріали, комп'ютерні програми і розвиваючі ігри, які роблять заняття інтерактивними і цікавими;
 • сприятливе навчальне середовище та загальна дружня і доброзичлива атмосфера, яка допомагає дитині розкритися і проявити свої таланти.

Приходьте в Центр розвитку дитини "Смайл", і він стане для Вашого малюка не тільки цілим новим світом знань і затишним будинком, а й відкриє його або її таланти. А Ви будете приємно здивовані здібностями Вашої дитини, розкритими в нашому Центрі.

Запрошуємо Вас і Ваших малюків розвиватися і рости разом з нами і йти в майбутнє з посмішкою! :)

НОВИНИ ЦЕНТРУ

Оголошуємо набір дітей 5-6 років на інтенсивний курс "Експрес-підготовка до школи"!

Швидко, якісно та ефективно підготуємо Вашу дитину до школи!

В

...

У глобальному динамічному світі успіху досягає той, хто вміє працювати з інформацією і здатний критично і творчо її обробляти.

Любі учні, батьки та відвідувачі!

Від усього серця вітаємо Вас із наступаючим Новим роком та Різдвом!

Нехай цей казковий час принесе тільки мир і

...

Наші переваги

 • Ефективні методики
 • Наші педагоги, маючи великий досвід роботи і вивчивши багато різних прогресивних методик, склали всі свої знання воєдино - в один пазл. І ось уже не перший рік наш Центр працює за власною авторською програмою - спеціально розробленими зошитами та посібниками. У них ми вклали все найкраще і корисне, враховуючи особливості в навчанні сучасних дітей, і зробили заняття цікавими, захоплюючими та ефективнішими. Кожен урок в Центрі "Смайл" - це ціла маленька історія!

 • Сучасні класи та обладнання
 • У нашому Центрі чудові яскраві класи і приміщення, оформлені найкращим чином і обладнані всім необхідним для цікавого й ефективного навчання. Вони оснащені сучасною комп'ютерною та мультимедійною технікою, а також мають безліч ігор, наочних посібників і цікавих матеріалів. У нас Вашій дитині завжди буде комфортно і затишно отримувати нові знання.

 • Професійні викладачі
 • У Центрі "Смайл" працюють тільки професійні вихователі і педагоги, які проходять суворий відбір, мають відповідну освіту і досвід роботи і готові далі вдосконалюватися. Ми постійно стежимо за новими віяннями в педагогіці і постійно відвідуємо різні семінари і тренінги для підвищення кваліфікації. Крім того, ми дуже любимо свою справу і трепетно ставимося до кожної дитини. Приходьте і переконайтеся в цьому!

 • Приємна дружня атмосфера
 • Нові друзі, доброзичливі педагоги і тепла щира атмосфера на кожному занятті - ось що чекає Вашої дитини в Центрі "Смайл", адже кожен учень є частиною нашої великої і дружної сім'ї. Тому Ваш малюк із задоволенням зможе отримати знання і навички, які допоможуть йому зробити впевнений крок у майбутнє з посмішкою! :)

Відкрийте для дітей світ знань

Запишіть свою дитину на пробне заняття по одному з наших курсів посто зараз!

Наш адміністратор зв'яжеться з Вами і повідомить, коли можна прийти на заняття.

Записатись
на пробне заняття

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input