Напередодні Міжнародного жіночого дня дітки Центру «Смайл» зібралися разом, щоб весело провести Свято весни та привітати своїх матусь!
6 та 7 березня в «Смайлику» відбулися захоплюючі розваги приурочені чудовому святу 8 березня. Море позитиву та незабутніх вражень отримали кожен із присутніх – дітки та їхні матусі. На свято завітала Весна-красна та ясне Сонечко, які принесли гарний настрій, тепло та щирі посмішки!
Розваги були театралізовані, з безліччю цікавих конкурсів та ігор. Дітки водили хороводи, співали пісні, під музичний акомпанемент закликали Весну та Сонечко, створили портрет-колаж своєї матусі і виготовили подарунок-сувенір в техніці «Декупаж».
На святі всі малята також стали учасниками танцювального фітнес-класу Zumba Kids. Під веселу музику вони змогли неабияк повеселитися і проявити свої таланти та здібності.
Веселились на святі не тільки наші юні вихованці, але і їхні батьки. Вони перевтілились в казкових героїв та показали своїм діткам справжній театр - чудову казку про Весну. Всі присутні отримали масу задоволення, а батьки змогли на декілька хвилин поринути у дитинство.
Вітаємо усіх дівчаток, мам та бабусь з Міжнародним жіночим днем! Дякуємо всім, хто святкував разом із нами та запрошуємо в подальшому на наші свята!


" />
" />
" />