30 жовтня у Центрі «Смайл» пройшла Хеллоуін вечірка! Наші дітки весело відпочили з добрими відьмочками Нюсею та Кукусею в гостях у кікімори Люсі.
Кого тут тільки не було: і графи Дракули, і клоуни, і маленькі відьмочки та людина-павук. Усі герої відразу створили чарівну та таємничу атмосферу, а конкурси та забави так сподобались усім учасникам, що позитивні емоції та посмішки заповнили увесь простір!
За один день наш центр перетворився на картинку з ірландським колоритом на День всіх святих, звідки і прийшло до нас це свято. Усіх гостей зустрічали традиційні гарбузи з палаючими очима, летючі привиди, кумедні павуки та кажани.
Спочатку усі діти пройшли випробування, аби стати гідними учасниками вечірки. Кожна відьма та кікімора підготували для дітей цікаві конкурси та завдання. Діти перетворювались на різних тварин, годували милого Монстрика, обмотували мумій, танцювали танець страшилок. А ще наші малята навчилися виготовляти Монстриків та навіть забрали його собі додому як домашнього улюбленця!
Феєричним завершенням вечірки став ексклюзивний театр-експромт, в якому діти змогли зіграти ролі у хеллоуінському екшені! Кожна дитина отримала море задоволення, солодке пригощення та подарунок на пам'ять.
З нетерпінням чекаємо Вас на наступному святі!


" />
" />
" />