Записатися

Ментаніум

Що таке Ментаніум?

У глобальному динамічному світі успіху досягає той, хто вміє працювати з інформацією і здатний критично і творчо її обробляти.

Ментаніум - це методика всебічного розвитку мозку для людей від 3 до 99 років, яка робить і діток і дорослих інтелектуально сміливими, самостійними і творчими.

Також заняття за даною методикою розвивають життєвий, розумовий і емоційний інтелект і допомагають гармонізувати емоційно-чуттєву взаємодію дітей. Методика Ментаніум складається з: ментальної арифметики, ейдетики, нейрогімнастіки, креативного мислення та теорії розв'язання задач. Кожен модуль спрямований на розвиток певних когнітивних функцій.

Не секрет, що хороша пам'ять, уміння концентруватися, ясне мислення і усвідомлення своїх дій, тобто самоконтроль - це запорука продуктивної роботи мозку. Відповідно, щоб розвивати мозок, потрібно розвивати пізнавальні здібності. Методика Ментаніум призначена для виявлення і розвитку розумового потенціалу людей і формування у них вміння ефективно використовувати свої інтелектуальні здібності.

У нашому Центрі по методиці Ментаніум працюють групи двох вікових категорій: діти 5-6 років і 7-9 років.

Приходьте! Будемо раді бачити Вас і Ваших діток!

Корисні статті

Родителям, которые занимаются с детьми устранением речевых нарушений в домашних условиях, необходимо помнить, что работе с каждой

...

У средних, старших дошкольников, а также школьников такими нарушениям являются:

- нечеткое

...

Среди дошкольников, как и среди школьников, всегда были дети с четко выраженными речевыми нарушениями. Нарушение звукопроизношения в

...

Інформація про курс

  • Який графік занять?
  • Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1 годині.

  • Якого віку діти в групі?
  • У нашому Центрі по методиці Ментаніум працюють групи діток 5-6 років і 7-9 років.

  • Для кого потрібні заняття з Ментаніуму?
  • Хотіли б Ви, щоб ваша дитина сприймала шкільні предмети не як зайве навантаження, а як захоплюючі пригоди для мислення, які дозволяють краще розуміти світ; з інтересом і повагою ставилася і до гуманітарного та технічної творчості; була налаштована на творче життя? Це цілком досяжно! Заняття по Ментаніуму допоможуть Вашій дитині реалізувати свої природні здібності і максимально розвинути свій потенціал.
  • У чому особливість занять?
  • Інструментом реалізації функціональної частини методики Ментаніум є серія програмних тренажерів. Кожен тренажер розроблений для тренування окремих когнітивних і емоційно-чуттєвих функцій мозку. Найбільший ефект досягається при комбінуванні різних тренажерів. В такому випадку гармонійно розвиваються всі функції мозку. Крім того, такі заняття завжди захоплюючі і не нудні!
Відкрийте для дітей світ знань

Запишіть свою дитину на пробне заняття по одному з наших курсів посто зараз!

Наш адміністратор зв'яжеться з Вами і повідомить, коли можна прийти на заняття.

Записатись
на пробне заняття

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input